افزودن به علاقه مندی ها    چاپ این مقاله

بروز رسانی مرورگر اینترنت برای امنیت و سرعت بیشتر

مرورگر های قدیمی هم مشکل سرعت دارند و هم مشکل نمایش دادن سالم سایت. همچنین امنیت این مرورگر ها بسیار پایین می باشد.

آیا می دانید یک طراح سایت همیشه نگرانی در مورد بازدیدکننده هایی که از مرورگر های قدیمی استفاده می کنند دارد ؟ و ممکن است زمان زیادی برای نمایش سالم سایت خود در این مرورگر ها صرف نماید؟
 
بروز رسانی مروگر

آیا می دانید با استفاده از یک مروگر قدیمی همیشه مشکل نمایش سالم سایت ها را دارید ؟ آیا می دانید امنیت کارت های بانکی شما در اینترنت در خطر می باشد؟ آیا می دانید بسیاری از سرویس های سایت های جدید در مروگر های قدیمی پشتیبانی نمی شوند؟

متاسفانه عدم اطلاع کافی بازدید کننده ها در مورد مروگر های اینترنت دلیل این مشکل می باشد. راه حل چیست؟ مرورگر خود راآپدیت (بروز) کنید.

با بروز کردن مروگر خود هم امنیت بیشتری دارید و هم می توانید سایت ها را بهتر مشاهده کنید.

چگونه مروگر خود را بروز کنیم ؟ این بستگی به مرورگر شما دارد. بعضی از مروگر ها قابلیت آپدیت یا بروز رسانی خودکار دارند و بعضی از آنها باید با دریافت فایل جدید و نصب آن بروز شوند. مروگر مانند internet explorer هم متاسفانه امکان بروز رسانی خودکار ندارد.

چگونه internet explorer را آپدیت ( بروز ) کنیم ؟ برای آپدیت اینترنت اکسپلورر می توانید به سایت ماکروسافت مراجعه کنید از قسمت downloads روی گزینه Internet Explorer کلیک کنید و سپس این سایت با توجه به نسخه ویندوز شما مروگر جدید خود را به شما معرفی می کند. همچنین شما می توانید از قسمت آپدیت ویندوز مروگر اینترنت اکسپلورر خود را آپدیت کنید

کدام مرورگر اینترنت را نصب کنیم ؟ این به شما بستگی دارد که با کدام بهتر بتوانید کار کنید و مورد علاقه شما باشد. بسیاری افراد مروگر فایرفاکس را پیشنهاد می دهند. بسیاری هم ورژن جدید Internet Explorer و google chrome.

شما می توانید با مراجعه به سایت فایرفاکس و یا گوگل کروم آخرین ورژن (نسخه) این مرورگر ها را دانلود کنید.

همچنین برای بروز رسانی مرورگر ها یا می توانید از منو آپدیت آنها استفاده کنید و یا آخرین نسخه آن را دانلود و نصب کنید.

 آیا این پاسخ مفید بود؟

خوانده شده
Powered by WHMCompleteSolution